Parkvej 109, 4700 Næstved. Tlf. 55 88 82 00

Personaleteams

TeamtypeTeamnavnTeammedlemmer
AfdelingsteamAfdeling RønnebækANI/BHO/CA/GRO/HAP/HEJ/HIF/JKL/JON/JWJ/LEG/LHA/LHE/LJØ/MN/MVO/PKS/RGJ/TIM/LK/XSSE/XALS/XMUV/KHA/XANØ/KC/ZMWM/VIJ/SRA/KTF/XNCH/MAC/XLHK/SWM
AfdelingsteamAfdeling Sct.JørgenAGJ/ALD/ANG/ANS/BHR/BSA/CA/CAF/CHR/CLI/CVA/EMI/GFN/GTO/HAK/HEP/HEV/HMG/HMO/HSD/HSR/HVI/HØX/IBG/JDJ/JDM/JN/JPC/JPM/KAM/KAS/KHB/KIJ/KIM/KIR/KJO/LCA/LIL/LUK/LV/MAD/MAJ/MAM/MET/MGL/MJL/MKC/MVP/MWT/NAJ/PCB/PDI/PGL/PMA/PNI/PSK/REK/SEH/SIN/ZSAJ/SKN/SLY/SSZ/STT/SUN/SVB/TCP/THN/TRS/XEBH/XEPI/XEPO/XGKU/XMJN/XMSA/XNHE/XREL/XSEP/YXY/XMKS/XMID/EBC/ABJ/SWO/KC/XCSK/STS/HBO/PBB/CPH/JKL/LSA/MHV/KAL/LOH/BEJ/SP/DJL/AMH/HBA/MAE/WPE/UGU/SIO/XSJS/CBN/ZCKJ/XSMW/TGH/XFBL/XMCL/MAN/SWM
AfdelingsteamAfdeling SjølundABO/ADB/AKF/AKH/AMH/AMR/BBJ/CFC/CNL/CSE/DDA/DH/DJL/DPO/FDR/HBA/HEL/JBA/JEP/KBJ/KC/KHH/KJA/KMF/LLA/LMJ/MAE/MBA/MBJ/MHC/MMB/MN/MWT/NIL/OBE/PHR/PSØ/RAM/RBM/RBP/SAN/SHM/SIO/SRD/STL/TM/TON/TUE/UGU/VBJ/WPE/XANL/XCDM/XDAK/XLHS/XLKN/XMCL/XSJØ1/XSJØ2/XSJØ3/XSØL/XTJA/XXX/ZAGR/ZBIJ/ZCKI/ZLMN/ZPHC/ZZZ/XMAN/ZMSW/XJLH/XCRC/XFMN/SWM
AfdelingsteamAfdeling SydbyABK/ABR/AFM/AKR/XAMB/ANB/APO/APU/XASØ/ATH/AWI/AWU/BEC/BHP/BIS/BJO/CA/CBB/CCH/CEB/CHW/CKB/CKK/CLA/CMJ/DJØ/FOL/FSD/GNO/HAE/HAJ/XHEI/HMJ/HST/HTH/IDA/IMH/ISJ/JAJ/JB/JHN/JKL/JLU/JMF/JMT/JNI/JSO/KAJ/KBA/KDE/KDK/KEJ/KEP/KJE/KLC/KLU/KSH/KSP/KSØ/KTH/LBP/LCH/LCN/LEN/LHJ/LHO/LJE/LKM/LPO/LSH/ZLSØ/MAH/MAI/MAN/MBL/MBR/ZMDH/ZMEB/MHE/MHO/MIJ/MJE/MJN/MKA/MLA/MLH/MLO/MLS/MN/MNA/MNI/MPW/MRE/MTP/ZNFO/NKJ/NRM/ZPBH/PDA/PES/PIA/RDY/REJ/RFR/RKN/RNA/SAU/SEP/SFJ/SFR/SHJ/SKJ/SKR/SMA/SMB/STH/TAS/TCN/TDE/THO/UJE/ULB/VGU/VSP/WKC/XARH/XCDM/XCFC/XCMA/XCSN/XDAK/XDBR/XFUC/XHAM/XHJA/XJFG/XJKJ/XJPR/XJPS/XKBA/XKKD/XKSM/XKVH/XLBP/XLCK/XLKI/XMAJ/XMBD/XMMA/XNAD/XNGJ/XPBK/XSCF/XSFA/XSMB/XSSA/XUB/XYAB/YYY/SBFNSA/YAG/XSAB/XDLN/ADR/PHP/AMA/XACP/XMMU/MBY/XBBM/DDO/XGEG/XLSN/MRA/XPAM/XJTA/XMLS/ANV/ZRP/XJAH/XRPE/JTR/SME/SMM/STN/JBR/XLNS/XKDP/XMOU/XNMI/POM/XLFJ/KC/XJJJ/CKD/LLS/JJS/XTVA/XSSN/LV/SSS/MIK/XJLJ/XMPA/SØM/MBH/JLI/LRN/LTR/MKL/JRK/LVK/SRA/SWM
AfdelingsteamAfdeling UglebroABG/AHV/AMC/BBB/BBL/BLJ/BOJ/CA/CLN/EHA/HBP/HBR/HJ/HLE/HPE/HSH/JHD/JWI/KAJ/KC/KIW/KNI/LGN/LIH/LIM/LOU/LPA/LRH/LRO/LSM/MAR/MBV/MCH/MEL/MFL/MIC/MIM/MKI/MLK/MN/MRJ/PBR/RHB/SHB/SNI/SVO/TIH/TWE/XADH/XANB/XCKK/XDUC/XEMA/XFIB/XFTS/XHJN/XJFL/XJSK/XKBP/XMAK/XSCG/XUDH/CDA/MAK/SWM
FagteamAfd SYDBY+UGLEBRO+X+Y+U&B alm.ABK/ABR/APO/ATH/AWU/BBL/BIS/CCH/CLN/FSD/HLE/HPE/HSH/IMH/JNI/JTR/JWI/KAJ/KLU/KNI/KTH/LCN/LIH/LOU/LTR/MBR/MCH/MIM/MKL/MNI/NKJ/NRM/PDA/PSM/SAU/SEP/SHB/SKR/SMA/TWE/XLKI
FagteamBørnehaveklasseledere KobberbakkeskolenHMO/MAD/MEL/CAF/RGJ/HPE/HBR/MFL/MCH/LK
FagteamDanskfagteam - udskolingABO/AKF/AMR/CFC/DJL/HEL/HSR/JBA/KAM/KBJ/LCA/LMJ/LSA/PHR/RBP/SAN/SHM/SRD/STL/SØM/TCP/VBJ
FagteamFagteam 1 Dansk PLF Sydby Alm. specialABR/ADR/APO/APU/ATH/IMH/JAJ/KLC/KLU/LCN/LHJ/MNI/PDA/REJ/SAU/SKR/STH/WKC/SP/SØM
FagteamFagteam 1 Matematik PLF Sydby Alm. Spec.AMA/AWU/CCH/FSD/JLU/KEP/KTH/MBR/MRA/NRM/PDA/POM/REJ/SHJ/STH
FagteamFagteam 2 Sydby Almen + specialABR/MAN/NRM/WKC
FagteamFysik Kemi SjølundJEP/KHH/KMF/MAE/TM/TUE
FagteammADR/ANB/DJØ/JAJ/JLU/KEP/KJE/KLC/LHJ/LPO/MAN/MRE/RDY/STH/THO/MAH
FagteamMatematik Sjølund 19/20FDR/HBA/KMF/MAE/MMB/OBE/RAM/TUE/PSØ/SIO
FagteamPersonaleforeningen SydbyABR/APO/APU/ATH/AWU/CCH/FSD/HST/IMH/KLU/KTH/LCN/MBR/MHE/MIJ/MNI/NKJ/NRM/SAU/SEP/SKR/WKC
FagteamPraktisk-musisk fagteam3 (RØN/SYD/UGL)AHV/BLJ/HPE/IMH/JON/JWI/KHA/LJØ/LRH/MCH/MIJ/MIM/MRJ/NRM/PDA/PKS/RDY/SHB/SRA/SØM
FagteamRØN DanskHEJ/KHA/LJØ/MVO/RGJ/LK/SRA
FagteamRØN MatematikJON/LHA/PKS/LK
FagteamSA-TeamABK/ADR/ANB/JAJ/JLU/KEP/KJE/LHJ/LLS/LPO/MAH/MAN/POM/RDY/STH/SØM/THO/AMA/KSØ/LRN/PDA/PHP/SHJ/PSM/REJ
FagteamSct. Jørgen Bhk. LærereCAF/HMO/MAD/SP
FagteamSct. Jørgen BilledkunstSTT/GFN
FagteamSct. Jørgen Biologi
FagteamSct. Jørgen DanskALD/BHR/CAF/CVA/GTO/HSD/HSR/HVI/HØX/IBG/JDJ/JDM/KAM/KHB/LUK/MAD/MAJ/MET/MJL/NAJ/SEH/SVB/TCP/THN/SP
FagteamSct. Jørgen EngelskBHR/KAM/KHB/MET/MJL/SVB/THN/MWT
FagteamSct. Jørgen FranskAMH
FagteamSct. Jørgen HistorieHSR/IBG/LUK/LCA
FagteamSct. Jørgen Håndværk og designGFN/HEP/KIM/MVP/STT
FagteamSct. Jørgen IdrætMGL/PNI
FagteamSct. Jørgen InklusionSSZ/MKC/HSR/TCP/SP
FagteamSct. Jørgen KristendomANS/BSA/CVA/EMI/GFN/HEP/HSR/JDJ/REK/SEH
FagteamSct. Jørgen LedelseJN/KIR/SP
FagteamSct. Jørgen Madkundskab/SKN
FagteamSct. Jørgen MatematikANS/BSA/GFN/HØX/MVP/NAJ/PDI/SEH/SIN/SSZ/MAJ/SKN
FagteamSct. Jørgen MusikTHN/BHR
FagteamSct. Jørgen Natur/teknikBSA/GFN/HØX/MVP/SSZ
FagteamSct. Jørgen P-klasse pædagogerKAL/MGL/PNI/SIN/STT/HSD
FagteamSct. Jørgen PLCALD/HEP/HSR/HVI/LUK/PDI/SSZ/SVB/TCP/THN
FagteamSct. Jørgen PædagogerCA/CHR/HEV/KAS/KIJ/KIR/KJO/MKC/PSK/SIN/STT/SUN/KAL
FagteamSct. Jørgen TyskKAM/MAN/MWT
FagteamSFO afd. RønnebækANI/CA/HIF/JWJ/LHE/TIM/VIJ/MAC
FagteamSFO afd. Sct. JørgenABJ/CA/CHR/CPH/HAK/HEV/KAS/KIJ/KIR/KJO/LIL/MAM/PCB/PSK/SUN/SWO/MHV/LOH
FagteamSFO afd. SydbyBIS/CA/KAJ/JTR/JBR/SSS/MKL/LTR
FagteamSFO afd. UglebroBBB/BBL/BOJ/CA/CLN/HBP/HLE/HSH/KAJ/KIW/LIH/LOU/LPA/LRO/MAR/MIC/SNI/TIH/TWE/XHJN/XUDH
FagteamSFO almen personalegruppeANI/BBB/BBL/BIS/CA/CHR/CLN/CPH/HAK/HBP/HEV/HIF/HLE/HSH/JBR/JTR/JWJ/KAJ/KAS/KIJ/KIR/KIW/KJO/LHE/LIH/LIL/LOU/LPA/LRO/LTR/MAM/MAR/MBV/MIC/MKL/PCB/PSK/SNI/SSS/SUN/SWO/TIH/TIM/TWE/VIJ/XADH/XHJN/BOJ/LOH/MAC
FagteamSFO Førskole samletANI/CA/HEV/HLE/KAJ/KIR/KJO/LHE/LOU/PSK/TIM/MIC/TIH/HBP
FagteamSFO Ledelses teamCA/KIR/TIM/JNI/BIS/KAJ
FagteamSFO SpecialAWI/CA/CBB/CMJ/HAJ/HMJ/HTH/IDA/ISJ/JNI/JSO/KBA/LJE/LSH/MBY/MJE/MNA/STN/UJE/GNO/JLI/MBH
FagteamSFO2 team hele KobberbakkeskolensBIS/CA/KAJ/KIR/LIL/TIM
FagteamSjølund - naturfagKMF/TUE/UGU/TM/FDR/HBA/JEP/KHH/MAE/NIL/MBA
FagteamSkolepædagogerABK/AFM/AWI/CHW/CKB/CLN/DPO/FOL/HMJ/HMO/HPE/HRA/HTH/IDA/JSO/KBA/LIM/LPO/MGL/MHE/MIJ/MIK/MJN/MLA/MLH/MLO/MPW/PIA/PNI/RDY/RKN/RNA/SFR/SHB/STT/TDE/THO/TON/HSD
FagteamSydby almen, dansk fagteamABR/ATH/IMH/LCN/MNI/SAU/SKR/WKC
FagteamSydby almen, matematik fagteamAWU/CCH/FSD/MBR/KTH/MNI/NRM/MRA
FagteamSydby billedkunstABR/SAU/MNI
FagteamSydby håndværk og desingSAU/LCN/MBR/SRA
FagteamUB afdelingDPO/KEP/MAN/PDA/SHJ/XJFG/AMA
FagteamUB klasserANV/CKD/DPO/KEP/MAN/MIK/MRA/PDA/PHP/SHJ/SMM/AMA
FagteamUglebro Dynamisk trioHIF/JWI/KNI/HJ/KAJ
FagteamUglebro Fagteam 1 Dansk, NaturfagAHV/AMC/BLJ/EHA/HBR/HPE/HSH/KNI/LIM/LSM/MCH/MEL/MFL/MKI/MRJ/PBR/RHB/SHB/SVO/HJ/KAJ
FagteamUglebro Fagteam 2 Matematik, KulturfagAMC/EHA/HBR/KNI/LIM/LRH/MEL/MET/MFL/MIM/PBR/RHB/SVO/HJ/KAJ
FagteamUglebro Fagteam 3 Praktisk/Musisk, SprogAHV/BLJ/HPE/JWI/LRH/LSM/MCH/MIM/MKI/MRJ/SHB/HJ/KAJ
FagteamUglebro Fagteam PLCKNI/MRJ/HJ/KAJ/JWI/MKI/SVO
FagteamV-MEDABK/APO/ATH/BF/CA/HEJ/HIF/HSR/JB/JWI/KJE/KNI/LUK/MHO/NKJ/PKS/RAM/REJ/RFR/SUN/TUE/KC
KlasseteamSA2DJØ/STH
KlasseteamSAG1ABK/KSØ/REJ/SØM
KlasseteamSct. Jørgen 0.NKIJ/KJO/MAD/SP
KlasseteamSct. Jørgen 0.OCAF/PSK/SP
KlasseteamSct. Jørgen 0.PHEV/HMO/SP/MGL/SLY/KAL
KlasseteamSct. Jørgen 1.M
KlasseteamSct. Jørgen 1.NSP/GFN/KHB/MET/JDJ/THN/KIJ
KlasseteamSct. Jørgen 1.OALD/SP/THN/MAJ/MHV
KlasseteamSct. Jørgen 1.PSP/HØX/MAJ/KAL
KlasseteamSct. Jørgen 2.M
KlasseteamSct. Jørgen 2.NABJ/JDM/PDI/SP/SVB/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 2.OSP/CHR/KHB/JDM/PDI/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 2.PBSA/CBN/JDM/MAM/SIN/SP/SVB/MJL
KlasseteamSct. Jørgen 3.MSP/BSA/IBG/HEP/JDM/TCP/SWO/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 3.NSP/ANS/GTO/JDM/SUN/BHR/JDJ/NAJ/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 3.OANS/HEP/PCB/EMI/KHB/SP
KlasseteamSct. Jørgen 3.PSP/GFN/HØX/MET/HEP/JDM/STT/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 4.NHEP/HVI/HØX/IBG/KIM/LCA/NAJ/SKN/SSZ
KlasseteamSct. Jørgen 4.OKHB/GFN/JDJ/KIM/SEH/TCP/GTO/LCA/SVB
KlasseteamSct. Jørgen 4.PANS/HØX/KIM/MGL/SIN/HEP/KHB/MAJ/PNI
KlasseteamSct. Jørgen 5.MAMH/BSA/JDJ/SEH/BHR/GFN/MVP/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 5.NBHR/HSD/MVP/THN/HEP/KAM/TCP/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 5.OHEP/EMI/LCA/MVP/THN/MAN/NAJ/CBN
KlasseteamSct. Jørgen 5.P
KlasseteamSct. Jørgen 6.MJDJ/KAM/AMH/HVI/NAJ/BHR/KIM/SEH
KlasseteamSct. Jørgen 6.NBHR/LUK/MWT/SSZ/EMI/MAN/SKN
KlasseteamSct. Jørgen 6.OKAM/BHR/HSR/SKN/HSD/JDJ/MWT/SSZ
KlasseteamSct. Jørgen 6.P
KlasseteamSct. Jørgen 7.MAMH/HSR/MAE/WPE/DJL/LSA/UGU
KlasseteamSct. Jørgen 7.NHBA/KAM/LSA/MAN/SKN/HVI/LCA/MAE/NAJ
KlasseteamSct. Jørgen 7.OBSA/LCA/SKN/WPE/HBA/MWT/TCP
KlasseteamSct. Jørgen 7.PDJL/GFN/JDJ/KAM/LSA/PNI/UGU/WPE
KlasseteamSct. Jørgen FamilieklassenPMA/HMG/TRS
KlasseteamSct. Jørgen M02EMI/GTO/NAJ
KlasseteamSydby 3QSAU/SKR/MKL
KlasseteamSydby 3RCCH/SAU/JTR
KlasseteamSydby 3SABR/KTH/LTR
KlasseteamSydby 4QAPU/MHE
KlasseteamSydby 4RAPO/KTH/LCN/SAU
KlasseteamSydby 4SAWU/LCN/SAU/MNI
KlasseteamSydby 5RLCN/MBR
KlasseteamSydby 6QABR/FSD/IMH/CCH
KlasseteamSydby 6RATH/NRM/CCH
KlasseteamSydby 6SKTH/LCN/NRM
KlasseteamSydby SA4KLC/LPO
KlasseteamSydby SA5ANB/JLU/LHJ/MAH/SØM
KlasseteamSydby SAPANB/MRE/RDY
KlasseteamSydby X3MIJ/WKC
KlasseteamSydby Y2KLU
KlasseteamUglebro Kl. 0.QHJ/HLE/HPE/KAJ/RHB
KlasseteamUglebro Kl. 0.RHJ/KAJ/MFL/MAR
KlasseteamUglebro Kl. 0.SHBR/HJ/KAJ/MIC/MKI/SVO
KlasseteamUglebro Kl. 1.QHJ/JWI/KAJ/AMC/TWE/BBL/MRJ
KlasseteamUglebro Kl. 1.RAMC/HJ/JWI/KAJ/MKI/AHV/LIH
KlasseteamUglebro Kl. 2.QHJ/JWI/KAJ/AHV/LRO/LIM/KNI/RHB/MRJ
KlasseteamUglebro Kl. 2.RAHV/AMC/HJ/JWI/KAJ/HBP/LIM
KlasseteamUglebro Kl. 2.SHJ/JWI/KAJ/AMC/SHB/KNI/CLN
KlasseteamUglebro Kl. UB1UEHA/HJ/KAJ/KIW/MIM
KlasseteamUglebro Kl. X00+X01HJ/KAJ/JWI/MEL/LOU/LSM/LRH
KlasseteamUglebro Kl. X23AHJ/KAJ/BBB/LRH/JKL/LSM
KlasseteamUglebro Kl. X23BHJ/KAJ/PBR/HSH/BBB
KlasseteamUglebro Kl. Y00HJ/KAJ/MCH/BOJ
KlasseteamUglebro Kl. Y01BLJ/SHB/TIH/JWI/SVO/HJ/KAJ
Samarbejdsteam"På tværs" af SP-klasserne.BEC/BLJ/HTH/JMF/KDE/KDK/KSH/LBP/LEN/MLS/PES/RFR/RNA/ULB
SamarbejdsteamAfd Sydby - Center Afd. LÆRERANB/BEC/DJØ/DPO/HAE/JAJ/JLU/JMF/KEP/KJE/KLC/LBP/LEN/LKM/MLS/RFR/STH/TCN/ULB
SamarbejdsteamInklusionsteam
SamarbejdsteamLærer U&B, SA og SAGADR/ANB/DJØ/JAJ/JLU/KEP/KLC/KJE/LHJ/PDA/REJ/SHJ/STH/MRA/SØM
SamarbejdsteamPersonaleforeningen SydbyAPO/ATH/APU/AWU/CCH/FSD/IMH/JHD/BIS/CLN/JTR/KLU/KTH/LCN/MBR/MIJ/MHE/MNI/NKJ/NRM/SAU/SEP/SKR/WKC/MRA
SamarbejdsteamPLC på KobberbakkeskolenAMR/APO/AWU/CCH/HEP/HSR/HVI/KBJ/KNI/LHA/MBR/SKR/THN/LUK
SamarbejdsteamPædagogmedhjælperMTP/VSP/KSØ/HAK/MAN/ANI/JWJ/KAS/LIL/PSK/BBB/LPA/KSP/AKR/BHP/CLA/JMT/KDE/KDK/KSH/LHO/MKA/PES/HMJ/MBY/UJE/MHO
SamarbejdsteamRØN AdmBHO/HAP/LK/TIM
SamarbejdsteamRØN TrioHEJ/LK/PKS
SamarbejdsteamSct. Jørgen KontormødeANG/CLI/EBC/JN/JPC/JPM/KIR/SP
SamarbejdsteamSct. Jørgen VikarerXEBH/XEPI/XEPO/XGKU/XMID/XMJN/XMKS/XMSA/XNHE/XREL/XSEP/XMMJ/XSIA/XSMW/XFBL
SamarbejdsteamSydby almen klasselærereABR/APO/APU/ATH/CCH/IMH/KTH/LCN/MBR/SAU/SKR/WKC
SamarbejdsteamSydby almen personaleforeningABR/APO/APU/ATH/AWU/CCH/FSD/IMH/KLU/KTH/LCN/MBR/MHE/MNI/NKJ/NRM/SAU/SEP/HST/SKR/MIJ
SamarbejdsteamSydby almen TRIOATH/HIF/APO
SamarbejdsteamSydby PLCAWU/CCH/MBR
SamarbejdsteamTrio møde SpecABK/JNI/KJE/MHO/RFR/JB
SamarbejdsteamTRIO U&B og SAABK/RFR/KJE
Samarbejdsteamtrio ub/sa/sagABK/REJ
StorteamAfd Sydby - Center Afd.ABR/AFM/AKR/BEC/BHP/BJO/CHW/CKB/FOL/HAE/JB/JHN/JMF/JMT/JNI/KDE/KDK/KEJ/KEP/KJE/KLC/KSH/KSP/LBP/LEN/LHO/LJE/LKM/MHO/MJN/MJO/MKA/MLA/MLH/MLO/MLS/MPW/MTP/NSA/PES/PIA/RFR/RKN/RNA/SFJ/SFR/SMB/STN/TAS/TCN/ULB/VGU
StorteamRØN LærereHEJ/JON/KHA/LEG/LHA/LJØ/LK/MVO/PKS/RGJ/SRA
StorteamSct. Jørgen - Medlemmer af DLFALD/BHR/BSA/CAF/CVA/EMI/GFN/HEP/HMO/HSR/HVI/HØX/IBG/KAM/KHB/KIM/LUK/MAD/MAJ/MET/MJL/PDI/SEH/SSZ/SVB/TCP/THN/ABR/LSA/NAJ
StorteamSct. Jørgen P-klasserneANS/HMO/HØX/KAL/KAM/MGL/MJL/PNI/SIN/STT/HSD
StorteamSydby almen - alle 18/19ABR/APO/APU/ATH/AWU/BIS/CCH/FSD/IMH/KLU/KTH/LCN/MBR/MHE/MIJ/MNI/NRM/SAU/SKR/WKC
StorteamUglebro storteam(møder)AHV/AMC/BLJ/EHA/HBR/HJ/HPE/HSH/JWI/KAJ/KNI/LGN/LIM/LRH/LSM/MCH/MFL/MIM/MKI/MRJ/PBR/SHB/TWE/SVO
StorteamX-team Sydby lærere og pædagogerMIJ
Årgangsteam9.årgangCFC/DJL/JBA/KBJ/ADB/ABO/LMJ/RBP/MWT/PSØ/TUE
ÅrgangsteamAfd. Sjølund 7.årgangsteam 16-17DDA/FDR/HEL/MWT/PHR/SAN/SRD
ÅrgangsteamSct. Jørgen 0. årgangCAF/HMO/MAD/HEV/KJO/PSK
ÅrgangsteamSct. Jørgen 1. årgangALD/GFN/HBO/KAL/KIJ/MAJ/MHV/MJL
ÅrgangsteamSct. Jørgen 2. årgangJDM/KHB/PDI/SVB/MAM/ABJ/CHR
ÅrgangsteamSct. Jørgen 3. årgangSTT/ANS/BSA/BHR/EMI/MET/PCB/SUN/SWO
ÅrgangsteamSct. Jørgen 4. årgangHØX/IBG/MGL/SIN/JDJ/REK
ÅrgangsteamSct. Jørgen 5. årgangHSD/MVP/THN/NAJ/SEH
ÅrgangsteamSct. Jørgen 6. årgangGTO/HSR/HVI/KIM/LUK/SSZ
ÅrgangsteamSct. Jørgen 7. årgangHSR/KAM/LCA/LSA/PNI/SKN/TCP/WPE
ÅrgangsteamSydby - 4.Årgang 2019/2020CCH/FSD/IMH/KTH/MBR/SAU/SKR
ÅrgangsteamSydby 3. årgangABR/CCH/KTH/SAU/SKR
ÅrgangsteamSydby 4. årgangAWU/MNI
ÅrgangsteamSydby 5. årgangMBR
ÅrgangsteamSydby 5. årgang 19/20APO/APU/AWU/KLU/KTH/MHE/MNI/MRA/SHJ/SKR/WKC/MIJ
ÅrgangsteamSydby 6. årgangATH/FSD/IMH/LCN/NRM
ÅrgangsteamSydby X og YKLU/MIJ/WKC
ÅrgangsteamUglebro 0. ÅrgangsteamHBR/HJ/HLE/HPE/KAJ/MAR/MCH/MFL/MIC/MKI/RHB/SVO/TIH/JWI/LSM/LRH/MEL/LOU
ÅrgangsteamUglebro 1. ÅrgangsteamHJ/KAJ/AMC/JWI/TWE/BBL/MRJ/AHV/MKI/LIH/MEL/LOU/LSM/LRH/EHA/MIM/KIW/BLJ/SHB/TIH/SVO
ÅrgangsteamUglebro 2. ÅrgangsteamAHV/AMC/BBB/EHA/HBP/HJ/HSH/JKL/JWI/KAJ/KIW/KNI/LIM/LRH/LRO/LSM/MIM/MRJ/PBR/RHB
ÅrgangsteamUglebro Special X ÅrgangsteamPBR/HSH/HJ/KAJ/BBB/LRH/LSM/JKL/MEL/EHA/MIM/KIW/LOU
ÅrgangsteamUglebro Special Y ÅrgangsteamSVO/MCH/BLJ/TIH/KAJ/HJ/SHB